від 150 000 ₴
Септик виготовлений з армованого високомарочного гідротехнічного бетону з додаванням спеціальних домішок.
Що таке биосептики з гідробетону "НІКОС"?
ТОВ "НІКОС-БУД" Є ЄДИНИМ ВИРОБНИКОМ СЕПТИКІВ З ГІДРОБЕТОНУ. Гідротехнічний бетон З ЯКОГО ВИГОТОВЛЯЮТЬСЯ НАШІ СЕПТИКИ "НІКОС" – це водостійкий бетон важкого класу. Гідротехнічний бетон застосовується у зведенні конструкцій, що працюють в умовах надлишку вологи на об'єктах гідроенергетики і при створенні штучних водойм. Гідротехнічних бетон використовується для биосептиков, септиків і підземних ємностей які встановлюються в таких умовах:
- підводними (завжди розташовані у воді);
- надводними (знаходяться вище рівня води і епізодично омиваються нею);
- перебувають у зоні зміни рівня води.
Наш завод виробляє водостійкі бетонні септики "НІКОС" з повним набором властивостей, що забезпечують довге «життя» гидрообъектов. Виходячи з функціональності, конструктиву та умов служби, а також погодних умов, до БИОСЕПТИКАМ, СЕПТИКУ І ПІДЗЕМНИХ ЄМКОСТЕЙ пред'являються відповідні вимоги. Головними з них є:
Характеристики септиків з гідротехнічного бетону багато в чому збігаються з властивостями важкого бетону. Разом з тим показники морозостійкості і водонепроникності визначаються проектом спорудження. Випускається нашим заводом септики з гідробетону виробляються ще по старим нормам ГОСТ, ДСТУ: БВ 2.6.2-2009; ТУ ГОСТ 4795-49; 4801-49; 4795-68 відповідає всім вимогам, що пред'являються до зведення гидрообъектов.
Склад септиків з гідробетону
Підвищена вологонепроникність наших септиків "НІКОС" досягається відразу двома способами:
включенням до складу бетону гідрофобних речовин;
введенням більшої кількості портландцементу.
Витрата головного в'яжучого компонента забезпечує потрібну щільність будматеріалу. Вона залежить від правильного вибору коефіцієнта розсунення. На показник щільності впливають і наповнювачі. Їх роль виконує щебінь, галька, пісок або гравій. Щебінь – найбільш щільний матеріал, отже, у готової продукції щільність буде вище, ніж при використанні менш щільного заповнювача. Крім того, в септики з гідробетону додають органічні воздухоизвлекающие і пластифікуючі речовини. Добавки в септики з гідробетону служать для поліпшення водостійкості суміші, міцності і довговічності.
Клас і марка гідротехнічного бетону наших септиків
Присвоєння гидробетону класу обумовлено коефіцієнтом міцності на стиск і ступенем протистояння розтягування. Найпоширенішою в гидростроительстве є лінійка класів В40 який ми використовуємо у виробництві наших септиків.
Щодо морозостійкості наш септик з гідробетону має марку F200. Цифрова індексація показує кількість серій заморожування і розморожування (протягом 28 діб). Марка залежить від середнього показника температури самого холодного місяця. Параметр морозостійкості пред'являється до матеріалу, розташованому в зоні зміни урізу води, і надводному бетону, періодично омываемому водою. Після випробувань на вологонепроникність у віці 180 діб септика з гідробетону присвоюється марка W8.
Переваги залізобетонного септика перед пластиковим:
- не потрібні додаткові заходи при наявності грунтових вод;
- можливість використання в сипучих ґрунтах;
- у стандартному виконанні витримує навантаження від легкового автомобіля (для великих навантажень потрібно замовляти додаткове армування);
- відсутні ризики пошкодження гризунами;
- ціна в перерахунку на 1м3 обсягом значно нижче від пластикових аналогів.
Септик - це локальна очисна система (установка), яка призначена для збору та очистки побутових і господарських стічних вод індивідуальних житлових будинків, об'єктів малоповерхової забудови, котеджів при відсутності центральної системи каналізації. В роботі септика застосовується принцип гравітаційного відстоювання та біологічної очистки з використанням биоферментных препаратів, а також грунтових
Переваги бетонного септика над пластиковим:
ПРОПОНОВАНІ СЕПТИКИ І ОЧИСНІ УСТАНОВКИ МАЮТЬ:
- Простотою і безпекою експлуатації та обслуговування ;
- Високою якістю і найнижчими цінами на очисні споруди-септики на всьому ринку даної продукції;
- Високим ступенем очищення стічних вод (септики - до 60%, установки глибокої біологічної очистки - до 95%, що дає можливість скидання очищених стоків у грунт, наприклад, для поливу, або на рельєф, не забруднюючи навколишнє середовище).
ПОСЛЕДСВИЯ НЕКВАЛИФИЦИРОВАНОГО МОНТАЖУ ПЛАСТИКОВИХ СЕПТИКІВ
Основні | |
---|---|
Виробник | Нікос-Буд |
Країна виробник | Україна |
Спосіб очищення | Хімічний, Механічний, Біологічний |
Гарантійний термін | 120 міс |
Ступінь очищення | 90 % |
Спосіб відведення очищеної води | Самопливний/примусовий |