Продавець ООО "НИКОС-БУД" розвиває свій бізнес на Prom.ua 7 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
8 відгуків
ВСЕ ПРЕДЛОЖЕНИЯ НА НАШЕМ ОФИЦИАЛЬНОМ САЙТЕ - СЕПТИК.KIEV.UAПерейти на сайт
ТОВ "Нікос-Буд" - підбір, продаж, монтаж автономної каналізації для заміського будинку.
Графік роботи
 • Понеділок
  09:0018:00
 • Вівторок
  09:0018:00
 • Середа
  09:0018:00
 • Четвер
  09:0018:00
 • Пʼятниця
  09:0018:00
 • Субота
  Вихідний
 • Неділя
  Вихідний
Контакти
+380 (67) 319-02-52
Септики, автономная канализация
ООО "НИКОС-БУД"
Менеджер
ул. Старокиевская, 10, оф. 108, Київ, Україна
септик.kiev.ua5878251@ukr.net+380673190252+380673190252
+380 (67) 319-02-52

Біосептик купити

Біосептик купити

Біосептик купити

Після осідання бактерій і твердих частинок очищені стічні води скидаються в систему обробітку ґрунту. Бактерії осідають в резервуарах такого типу більш стабільно, але, оскільки в ньому більше рухомих частин і потрібно контролер, у нього більше можливостей для механічних і електричних пошкоджень.

Біосептик купити Київ і Київська область

Ласкаво просимо в компанію "Нікос-Буд".

Який краще біосептик купити або як вибрати та НЕ помилитися? Як краще встановити септик в Києві та області, Україні?

У нашій компанії біосептик купити можна в великому асортименті, наприклад BIO-3 (анаеробний, без електрики) для дачі від 28000 гривень і гарантія 10 років!

Професійна автономна каналізація ціна коливається від 40 000 грн до 80000 грн для будинку з усіма земляними роботами та дренажем, в якому проживають до 5 осіб.
Компанія "Нікос-Буд" є Єдиним виробником септиків з гідробетона марки W8W10 в Україні. Остерігайтеся підробок!

Септики виробляються з 100% гідробетона безпосередньо на нашому виробництві, що підтверджується документом про якість бетону, що поставляється заводом імені Ковальської. Вимагайте такий документ у фірм, які продають свої септики, кажучи, що вони виготовлені з гідробетона.

Шановні замовники, у зв'язку зі сформованою ситуацією, ми переходимо на режим роботи без передоплати:

 • привезли септик - сподобався - оплатили;
 • зробили каналізацію - сподобалося - оплатили.

Ми є виробниками й можемо дозволити собі таку схему роботи! В якості своєї продукції й робіт НЕ сумніваємося!

Ми сміливо можемо сказати, що компанія "Нікос-Буд" - Експерт, у сфері очисних споруд!

Компанія на ринку послуг з консультацій, виготовлення, продаж, монтаж більш як 15 років.

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти вам, зателефонуйте за номером +38 (067) 319-02-52 і призначте зустріч.

Зміст:
- переваги
- чому варто працювати з нами
- біосептик купити
- три стилю роботи
- бактерії можуть рости
- біосептик купити розрахувати та замовити монтаж

ТОВ "Нікос-Буд" - підбір, продаж, монтаж автономної каналізації для заміського будинку!

Якщо ви все-таки довіритесь цим доморощеним фахівцям, колишнім плиточника або тинькарям, як вони зможуть виконати гарантійні зобов'язання через рік-два?

Переваги

 1. Широкий асортимент очисних споруд
 2. актуальні ціни та прайс-листи
 3. докладна інформація про системи автономної каналізації
 4. фото наших робіт
 5. можливість поставити питання
 6. офіційна гарантія.

Чому варто працювати з нами?

 • 15 років монтажу;
 • тільки у нас є ліцензія на монтаж автономної каналізації та септиків;
 • тільки наші Дипломовані та кваліфіковані фахівці проходять стажування раз на рік в Німеччині;
 • наша фірма офіційно зареєстрована на відміну від 90% других компаній, в яких немає ні офісу, ні Офіційною зареєстрованої організації;
 • план-схема змонтованої автономної каналізації;
 • доставлення, установка, обслуговування по всій Україні;
 • відгуки та рекомендації.

Замовте зворотний дзвінок або зателефонуйте на телефон фахівця: +38 (067) 319-02-52.

Компанія "Нікос-БУД" представляє широкий асортимент очисних споруд для очищування стічних вод для приватних будинків, дач, селищ, підприємств, господарсько-побутових установ, барів і ресторанів, і ін.

Що ми пропонуємо:

 • Пластикові та бетонні септики;
 • біосептик купити;
 • дренажні тунелі;
 • дренажні блоки та модулі;
 • системи автономної каналізації "під ключ" з Офіційним договору і гарантією;
 • комплекс послуг по сервісному обслуговуванню автономної каналізації
 • проєктування і підбір автономної каналізації для заміського будинку, дачі або котеджу;
 • кваліфіковані консультації з підбору системи каналізації або септика.

Біосептик купити

Який краще біосептик купити або як вибрати та НЕ помилитися? Як краще встановити септик в Києві та області, Україні? У нашій компанії біосептик купити можна в великому асортименті, наприклад BIO-3 (анаеробний, без електрики) для дачі від 28000 гривень і гарантія 10 років!

Як працюють установки аеробної обробки? Пропускає стиснене повітря через рідкі відходи в резервуарі, ATU створює високо кисневмісну (аеробне) середу для бактерій, які вживають органічні речовини як джерело енергії. На іншій стадії бактерії та тверді частинки осідають зі стічних вод, а більш чисті стічні води направляються в систему обробітку ґрунту.

ATU складніше септиків. У септик тверді частинки постійно відділяються від рідини. У міру зростання окремі бактеріальні клітини опускаються на дно разом з менш разложившимися твердими частинками, утворюючи шар мулу. Що плаває матеріали, такі як жири та туалетний папір, утворюють шар накипу в верхній частині резервуара.

У ATU барботер перемішує воду, тому тверді частинки не можуть осісти, а пливучі матеріали залишаються змішаним з рідиною. Добре спроєктований ATU забезпечують час і простір для осідання, забезпечуючи при цьому кисень для бактерій і Змішуємо бактерії і їх джерело їжі (стічні води). Будь-які осіли бактерії Повинні бути повернуті в аеробну частину резервуара для змішування та обробки.

Три стилю роботи

Існує три основні стилі роботи ATU: призупинене зростання, реактор з нерухомою плівкою і реактор періодичної дії з секвенування. Всі три типи зазвичай мають перед собою септик (іноді званий сміттєвим баком), які видаляє великі тверді частинки та забезпечує деякий захист ATU.

Резервуар для підвішеного зростання має основну камеру обробки, в якій вільно плавають бактерії, а через рідину барботують повітря. Друга камера, в якій осідають тверді частинки, відділень від основного резервуара стінкою або перегородкою. Дві камери з'єднуються знизу або за допомогою помпи, і осіли бактерії з другої камери повертаються в основну камеру обробки. Це повернення і перемішування мають вирішальне значення для правильної роботи. Очищені стічні води з другої камери направляються в систему обробітку ґрунту.

Попри простоту, система, ймовірно, буде мати проблеми з наповненням (освіта ланцюжків або колоній бактерій, які НЕ осідають або не опускаються на дно, як Повинні).

Набухання викликано змінами сили або кількості стічних вод. Коли в систему додається занадто багато води / стічних вод, бактерії можуть скоротити їжу або перевантажитися.

Бактерії можуть рости

У реакторі з фіксованою плівкою бактерії ростуть на певній поверхні та в цю частину резервуара подається повітря. Бактерії можуть рости на будь-якій поверхні включаючи тканину, пластик, пінополістирол і гравій.

Розкладання обмежене цією областю, а осадження відбувається в другій камері. Така конструкція дорога, але стічні води незмінно високої якості, а набухання відбувається рідко. Є необхідність у зворотно механізмі, тому що бактерії залишаються на плівці.

У реакторі періодичної дії секвенування аеробне розкладання, осадження і повернення відбуваються в одній камері. Під час циклу розкладання через рідину барботують повітря.

Барботер відключається, і стічні води проходять цикл відстоювання. Як тільки барботер знову почне працювати, бак знову входить в цикл розкладання, і осіли бактерії знову змішуються з аеробне середовищем. Після осідання бактерій і твердих частинок очищені стічні води скидаються в систему обробітку ґрунту. Бактерії осідають в резервуарах такого типу більш стабільно, але, оскільки в ньому більше рухомих частин і потрібно контролер, у нього більше можливостей для механічних і електричних пошкоджень.

Наші досвідчені фахівці будуть раді допомогти, коли вам потрібен загальний сервіс по підбору та встановлення автономних каналізацій, або ви зіткнулися з надзвичайною ситуацією через необхідність термінової установки.

Зателефонуйте за номерами +38 (067) 319-02-52 і Призначте зустріч.

Так само ви можете вибрати, який біосептик купити вам і розрахувати, замовити монтаж, обслуговування:

Ми достигаємо найвищої якості резервуарів завдяки співпраці з провідними виробниками. Септики, які ми пропонуємо, описані нижче.

біосептик купити "Нікос-ЕЙР 6"

біосептик купити "Нікос-ЕЙР 8"
біосептик купити "Нікос-ЕЙР 10"
біосептик купити "Нікос-ЕЙР 6"
біосептик купити "Нікос-ЕЙР 8"
біосептик купити "Нікос-ЕЙР 10".


Зв'яжіться з менеджером:
1) Передзвоніть за номерами - +38 (067) 319-02-52; +38 (044) 379-29-72.
2) Замовте зворотний дзвінок, і наш оператор зв'яжеться найближчим часом.

Інші статті
 • Монтаж автономної каналізації
  Монтаж автономної каналізації
  Перед початком відкачування. Дізнайтеся, чи є в будинку доступ відкачувати резервуару або цистерні. Переконайтеся, що шламова помпа (відкачує обладнання) доступний і працює. Якщо використовується цистерна або септик, майданчик для поховання повинна бути місцем, відповідним для видалення небезпечного осаду і стічних вод і здатним приймати всі відкачуються матеріали.
  Повна версія статті
 • Кращий енергозалежний септик
  Кращий енергозалежний септик
  Найменше вам потрібно садити рослини з інвазивної кореневою системою над дренажним полем. Це може викликати та викличе у вас серйозні проблеми в майбутньому. Якщо ви будете з розумом садити на своєму полі вилуговування, ви зможете отримати набагато більше задоволення від своєї власності.
  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner